AW-961895720

Nasz zespół

Poznaj zespół naszych pracowników.


Technik Masażysta, Medical - Movement Therapy Trainer Mohamed

Technik Masażysta, Medical - Movement Therapy Trainer

Mohamed

Jestem Medycznym Trenerem Personalnym EQF 5, Gym Instructor oraz certyfikowanym masażystą z ponad 20-letnim stażem. 
Moje specjalizacje:
masaże
terapia manualna
kinezyterapia
cupping terapia
taping

Moja akredycja na Register of Exercise Professionals REPs Polska.
https://repspolska.pl/trener/Mohamed-Mahmoud/REPS-TR-4335

Moja akredycja na European Register of Exercise Professionals (EREPS)

https://www.ereps.eu/member-profile/105697

Mój cel – pomóc Klientowi w odnalezieniu równowagi i harmonii w swoim ciele i umyśle. Pracuję jak terapeuta, używając dotyku jako narzędzia uwalniającego od bólu fizycznego i emocjonalnego. I to co niezwykle istotne – do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, z największą odpowiedzialnością i zaangażowaniem. „Poczuj się wygodnie w swoim ciele”.

Potrzebujesz profesjonalnego, cierpliwego i zaangażowanego trenera personalnego? Chcesz opracować sobie plan terningów, które doprowadzą Cię do określonego celu? Nie wiesz, jak efektywnie korzystać z urządzeń na siłowni? Nie chcesz ćwiczyć na siłowni, wolisz ćwiczenia w zaciszu domowego ogniska? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe i tryb funkcjonowania na co dzień? Jestem również do Twojej dyspozycji. Możemy popracować razem.

O MNIE:

Ukończyłem Assiut University w Egipcie – Wydział Wychowania Fizycznego, specjalności: trenerską i fizjoterapii. Jestem też dyplomowanym medycznym trenerem personalnym. Przez cały czas aktualizuję swoją wiedzę w obszarze masażu, terapii manualnej, dietetyce, ćwiczeniach ogólnorozwojowych, podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach, seminariach. Niezmiennie uważam jednak, że najlepszą szkołą jest praktyka.  

Miałem szczęście spotkać na swojej drodze zawodowej – pracując w jednej z miejscowości turystycznych na Synaju – wyjątkowego człowieka, który oprócz przybliżenia mi właściwości ziół i naturalnych olejów, zdradził mi tajniki terapii manualnej stosowanej przez Beduinów. Korzystałem z jego wsparcia niemal przez cały czas prowadzenia swojej działalności w Egipcie, ale również będąc już w Polsce. W ten sposób wypracowałem swoją autorską metodę masażu – MASAŻ BEDUIŃSKI ®, łączącego w sobie techniki masażu klasycznego, relaksacyjnego, sportowego a nawet leczniczego. Każdy z tych rodzajów masażu ma swoje zalety i zastosowanie, ale kompilując ich poszczególne elementy można stworzyć harmonijną całość dostosowaną do potrzeb indywidualnego Klienta.

W swojej metodzie wykorzystuję jedynie naturalne oleje o genialnych właściwościach lub gorące kamienie umieszczane na rozmasowanych partiach ciała. Olejki nie tylko działają aromaterapeutycznie, ale mają zbawienny wpływ na naszą skórę i wzmacniają efekty masażu.

Dla sportowców lub innych osób aktywnych fizycznie stosuję terapię bańkami (cupping) – ogniowymi i nie ogniowymi. To doskonała naturalna metoda uśmierzania bólu, rozluźniania mięśni i rozszerzania naczyń krwionośnych, co przyczynia się z kolei do lepszego wydalania z ustroju substancji toksycznych. Zabieg ten przyspiesza regenerację mięśni, ścięgien i więzadeł, tym samym zwiększa zakres ruchu, minimalizując ryzyko doznania kontuzji i zwiększa wydajność danej osoby. Jest to dobre przygotowanie ciała do treningów i pracy fizycznej.

Moje hobby: sztuki walki - Krav Maga, strzelanie sportowe i piłka ręczna. Jestem też podobno świetnym kucharzem :-)

Do zobaczenia! :)


do góry